EMZET Namioty Sp. z o.o.

Magazynowa hala

LOKALIZACJA


Opis


Od lat przedsiębiorcy szukają sposobów na to, by tanim kosztem pozyskać funkcjonalne zaplecze produkcyjne, magazynowe czy sprzedażowe. Możliwości w tym względzie są naprawdę ogromne, a wiele z nich oferuje Emzet. Aktualnie to jeden z krajowych liderów w zakresie projektowania oraz realizacji hal namiotowych o szerokim zastosowaniu. Sprawdzają się jako atrybut licznych podmiotów gospodarczych, ale mogą też spełniać inne funkcje.

Jedna z podstawowych propozycji w asortymencie polecanego wykonawcy to hala magazynowa o lekkiej konstrukcji na bazie szkieletu z aluminium. Taka technologia to optymalny stosunek ceny do jakości, doskonała wytrzymałość i szybkie tempo wznoszenia obiektu. Tym samym każda zainteresowana firma może być pewna tego, że jedna lub więcej hal stanie we wskazanych miejscach w krótkim czasie, a ich użytkowanie będzie możliwe praktycznie natychmiast.

Dodaj Opinie  • Magazynowa hala postawiona dzięki EMZET Namioty Sp. z o.o. to konstrukcja wykonana z bardzo dobrych materiałów i ze wszelką starannością.

  • HogRider dodał komentarz 2018-06-15 08:56:37
  • Ocena 3

NIEDALEKO:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

Home Szkoła

Poznań

SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL

Poznań