Fun&Play

Bossaball

Opis


Spróbuj czegoś nowego - na swojej imprezie zaproś gości do zabawy w bossaball, znany bardziej powszechnie w Polsce jako jumpball. To połączenie piłki nożnej, elementów akrobatyki i siatkówki w jedną, przezabawną grę. Jednak nie martw się - nie wymaga ona lat treningów czy wyjątkowych umiejętności. Każdy może spróbować  w niej swoich sił - bez względu na wiek. 

Na stronie internetowej firmy funandplay.pl można wypożyczyć sprzęt potrzebny do gry w bossaball. Jest to wielkie dmuchane boisko wyposażone w trampoliny, na którym przeciwko sobie walczą dwie drużyny, składające się z 3 do 5 graczy. Zabawa jest bardzo widowiskowa, dlatego nawet osoby aktywnie w niej nie uczestniczące mają zapewnione doskonałe wrażenia. Jest to zatem idealny pomysł na grę dla całych rodzin, przyjaciół czy też integracje firmowe. 

Dodaj Opinie  • Ostatnio na imprezie firmowej właśnie kolega rzucił pomysł byśmy pograli w Bossaball. Większości naszej załogi pomysł bardzo się spodobał , i teraz od czasu do czasu spotykamy się po pracy by pograć w tą akrobatyczną grę.

  • Kamil Błaszczyk dodał komentarz 2019-02-28 12:36:12
  • Ocena 3

NIEDALEKO:

EMZET Namioty Sp. z o.o.

Bogucin

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

Home Szkoła

Poznań