SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL

Modemy lte

LOKALIZACJA


Opis


Rosnące grono użytkowników docenia sieci WiFi jako efektywny sposób dystrybucji sygnału internetowego. Są one stosowane w domach milionów osób, jak również w biurach, siedzibach firm czy placówkach oświatowych. FRITZBox.com.pl to sklep online, w którym można kupić urządzenia pozwalające robić użytek między innymi z sieci LTE. To komórkowy standard transmisji danych, dzięki któremu można uzyskiwać wysoką prędkość łącza w ramach komunikacji radiowej – wszędzie tam, gdzie jest zasięg sieci komórkowych.

Polecany sklep sprzedaje między innymi świetne modemy LTE, w tym również routery z wbudowaną funkcją modemu. Dzięki takim urządzeniom każdy może z łatwością zbudować domową sieć dostępu do internetu z wykorzystaniem karty SIM. Coraz lepsze parametry łączy oferowane przez rodzimych operatorów sprawiają, że opcja ta jest ekonomiczna i pod wieloma względami szalenie korzystna.

Dodaj Opinie  • Ten sklep internetowy ma w swojej ofercie routery, modemy lte i inne akcesoria marki Fritz!Box. U mnie w firmie i domu sprawdzają się znakomicie, bo to bardzo nowoczesne urządzenia. :)

  • ritrapomp dodał komentarz 2019-05-20 15:25:57
  • Ocena 5

NIEDALEKO:

EMZET Namioty Sp. z o.o.

Bogucin

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

Home Szkoła

Poznań