Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka

Adwokat rybnik | Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka

LOKALIZACJA


Opis


Kancelaria oferuje wsparcie w sprawach związanych z oszustwami, wyłudzeniem podatku VAT, praniem brudnych pieniędzy, przestępstwami medycznymi, korupcyjnymi, drogowymi, seksualnymi, przeciwko rodzinie oraz dotyczącymi cyberprzestępczości.

Specjalista udziela porad prawnych na każdym etapie postępowania, przygotowuje pisma procesowe oraz dodatkowo może reprezentować klienta w charakterze obrońcy lub pełnomocnika. Pomoc jest świadczona dla wszystkich osób uwikłanych w postępowanie karne (pokrzywdzonych, podejrzanych, oskarżonych oraz oskarżycieli posiłkowych i prywatnych). Ponadto kancelaria prowadzi sprawy po uprawomocnieniu się orzeczenia, które dotyczą odszkodowania za niesłuszne skazanie, tymczasowe aresztowanie, zatrzymanie, wydanie wyroku łącznego.

Adwokat działa w Rybniku, ale obsługuje klientów z całego województwa. Aby skontaktować się z kancelarią, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej adwokat-kazubski.pl. Warto zaznaczyć, że podmiot udziela konsultacji prawnych całodobowo.

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


NIEDALEKO:

Księciunio

Lubliniec

Polska Szkoła Alpinizmu

Bielsko-Biała

Maxsote

bytom