Iluzjonista Konrad Mościński

Magik na urodziny • https://pokazy-iluzji.pl/

LOKALIZACJA


Opis


Na stronie pokazy-iluzji.pl można zapoznać się z ofertą magika, dla którego magia jest ważną częścią życia. Można go poprosić o zaprezentowanie trików na weselu. Chętnie zgłaszają się do niego osoby, których przedmiotem zainteresowania jest magik na urodziny. Dzieci oglądają jego występy z radością. Podczas pokazów żartuje i zachęca publiczność do wspólnego wykonywania trików. Na scenie jest wyluzowany. Ma doskonały kontakt z najmłodszymi widzami.

Pomimo iż ludzie zdają sobie sprawę z tego, że magiczne sztuczki, które wykonuje magik, to tylko iluzja, czasami dają się na nie nabrać. Zaczynają podejrzewać, iż iluzjoniście udało się posiąść cudowną moc. Jeżeli dzieje się to po pokazie, oczywiste jest to, że należał on do udanych. Konrad Mościński to magik z powołania, który dokłada wszelkich starań, aby jego występy były interesujące, owiane aurą tajemniczości, a także wzbudzały podziw u widowni.

Dodaj Opinie  • Udało mi się zamówić występ magika na 6-te urodziny mojej córeczki i wszyscy goście razem z nami byli nim oczarowani.

  • Paweł Szulc dodał komentarz 2020-07-07 15:28:09
  • Ocena 5

NIEDALEKO:

Księciunio

Lubliniec

Polska Szkoła Alpinizmu

Bielsko-Biała

Maxsote

bytom