NAILTECH Anna Rosińska

Frezarka do pedicure • NAILTECH Anna Rosińska

LOKALIZACJA


Opis


Jednym ze sprzętów niejako obowiązkowych w salonie kosmetycznym, jest frezarka do pedicure, która poradzi sobie z najczęściej grubszymi paznokciami niż u rąk i skórą na piętach czy też wałach okołopaznokciowych. W sklepie ze strony nailtech.pl znajdują się różne frezarki do stóp o mocy nawet ponad 200 W i wysokiej częstotliwości obrotów. Żaden pilnik nie poradzi sobie tak dobrze z paznokciami u stóp, jak właśnie frezarka wyposażona w odpowiednie frezy.

Aby dobrze pracowało się z takim sprzętem, należy zwrócić szczególną uwagę na uchwyt, który powinien być lekki i wygodny w użyciu. Każda z oferowanych frezarek doskonale poradzi sobie także z manicure, dlatego, inwestując w ten sprzęt, warto pomyśleć od razu o takiej frezarce. Profesjonalne salony, gdzie jest zwykle wielu klientów w ciągu dnia, powinny być zaopatrzone w takie frezarki, które mają specjalny wyciąg do pyłu się z paznokci. Zabezpiecza to nie tylko salon i sprzęty znajdujące się w nim przed pokryciem tymże pyłem i namnażanie się drobnoustrojów, ale także drogi oddechowe osoby wykonującej pedicure.

Dodaj Opinie  • Od firmy Nailtech udąło mi się zakupić bardzo profesjonalną frezarkę do pedicure. któa bardzo mi się przyda, ponieważ bardzo lubię robić owy zabieg sobie i swoim koleżankom.

  • Magdalena Krajewska dodał komentarz 2019-11-26 10:01:52
  • Ocena 5

NIEDALEKO:

Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

Poznań

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Luboń

Suncode

Poznań