Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

Przedszkole - Poznań - Cennik • Przedszkole Niepubliczne "Latawce dmuchawce"

LOKALIZACJA


Opis


Poznańskie przedszkole oferuje cennik na stronie internetowej latawce-dmuchawce.pl. Ta profesjonalnie przygotowana prywatna placówka daje szansę na indywidualny rozwój dziecka i jednocześnie przekazuje takie wartości jak szacunek do natury oraz odpowiedzialność za wspólnie zasiane warzywa lub kwiaty. Są to metody odmienne do sztampowych, często oferowanych w publicznych przedszkolach, dlatego do placówki zapisuje się rocznie bardzo duża liczba dzieci w różnym wieku.

Zaktualizowany cennik pozwoli na zapoznanie się z aktualnymi cenami za miesięczne opłaty czesnego, wpisowe oraz opłaty za wyżywienie. Rodzice powierzający opiekę nad dzieckiem poznańskim pedagogom z doświadczeniem nie muszą martwić się o tłumienie indywidualnych cech pociechy oraz jego kreatywności. Zapraszamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami.

Dodaj Opinie  • Moim zdaniem placówka "Latawce dmuchawce" ma interesującą ofertę dla dzieci. My korzystamy z przedszkola i nasz syn chętnie tam uczęszcza. Ponadto kadra jest profesjonalnie przygotowana do pracy z maluchami, co przekłada się na znaczny wpływ na ich rozwój.

  • tinymouse334 dodał komentarz 2020-01-08 12:20:33
  • Ocena 3

NIEDALEKO:

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Luboń

Suncode

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań