tapetuj.pl Sklep internetowy

Tapety na ściany

Opis


Renomowana firma DMG Group oferuje swoim klientom najwyższej klasy tapety od cenionych w branży dostawców. Asortyment obejmuje modele przeznaczone do każdego miejsca w domu, również kuchni i łazienki. Co więcej, niektóre produkty są wyjątkowo wytrzymałe, więc sprawdzą się doskonale w hotelach, restauracjach, barach czy innego typu lokalach gastronomicznych i obiektach handlowo-usługowych.

Przedsiębiorstwo sprzedaje tapety na ściany winylowe, papierowe, welurowe, akrylowe, z włókna szklanego czy piękne fototapety. W zależności od preferencji konsumenci mogą nabyć egzemplarze gładkie lub teksturowane. Wybór jest ogromny, więc każdy klient znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Ponadto w ofercie można znaleźć niezbędne elementy montażowe, między innymi kleje uniwersalne i dedykowane konkretnym rodzajom tapet, noże do cięcia materiału, folie ochronne, rolki dociskowe.

Osoby niezdecydowane mogą skorzystać z pomocy doświadczonych pracowników. Pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


NIEDALEKO:

Księciunio

Lubliniec

Polska Szkoła Alpinizmu

Bielsko-Biała

Maxsote

bytom